ZŁOTE OBRĄCZKI

Kelnerzy, muzyka i menu na weselu

admin 2012/12/10 Wesele Brak komentarzy


Organizując przyjęcie weselne należy zwrócić szczególną uwagę na trzy rzeczy: kelnerów, muzykę oraz menu. Pomijając dekorację sali, to właśnie te trzy czynniki odpowiadają w najwyższym stopniu za to, czy nasi goście będą wspominali nasz ślub z przyjemnością, czy też półgębkiem będą zapewniać, że było naprawdę dobrze…. Cóż, nie ma co się oszukiwać, organizacja wesel, na których wszystko jest takie jak powinno być, to rzecz niezwykle trudna.

Zacznijmy od kelnerów. To oni bowiem obsługują gości i jeśli będą to robić niestarannie, to całe odium spadnie na nas. Nim zatem zdecydujemy się na ekipę proponowaną przez kierownika sali, przyglądnijmy się im, jak pracują, jak wyglądają, jaki mają stosunek do gości. Zawsze mamy bowiem prawo, jeśli nam się nie spodobają, do wynajęcia innych, a znalezienie takowych nie powinno przysporzyć wielu problemów, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „organizacja wesela Warszawa” albo „organizacja wesel Warszawa” względnie „organizacja wesel Lublin”, aby znaleźć przynajmniej kilka dobrych ofert obsługi uroczystości ślubnej.

Odpowiedni dobór muzyki to z kolei gwarancja, że nasi goście będą się dobrze bawić. Nie warto w tym względzie kierować się własnym gustem, bo może się okazać, że parkiet świeci pustkami, wszakże nie każdy lubi naszego ukochanego Rammsteina czy ballady Miles Davisa, ale większość chętnie zawiruje raz czy dwa przy „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Należy przy tym mieć na uwadze to, iż starsze pokolenie woli oberki czy tanga, zatem w repertuarze orkiestry powinno się znaleźć i coś dla nich.


I na koniec menu. Oprócz obiadu, czy też wczesnej kolacji należy uwzględnić w nim co najmniej dwa ciepłe posiłki podawane w okolicach dziesiątej oraz północy. Co zaś się tyczy samego doboru potraw, to albo zdajemy się w tym względzie na własny gust, albo wspomaga nas w tym doświadczony konsultant ślubny (ogłoszeń typu „Konsultant ślubny Warszawa” w prasie i internecie jest bez liku).

Podziel się z innymi !!!

Wstaw komentarz