ZŁOTE OBRĄCZKI

Ciekawe miejsca na ślub

admin 2012/10/21 Wesele Brak komentarzy


W dniu ślubu chcesz się poczuć jak prawdziwa księżniczka? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z listą przepięknych obiektów weselnych jak z bajki! Dworki, pałacyki i zamki – w sam raz na królewskie wesele!

Nie wszystkie panny młode chcą mieć tak nowoczesne wesele, jak to, które odbyło się w ostatnich dniach pani Aleksandry Kwaśniewskiej. Wiele pań marzy o pałacowych wnętrzach, powozie konnym zamiast ekskluzywnego auta oraz o blasku świec na sali weselnej. Jest to doskonały pomysł, tym bardziej, że koszt za całość będzie znacznie niższy od ekskluzywnego i bardzo nowoczesnego przyjęcia.

Gdzie można zorganizować takie przyjęcie weselne? Oto nasze podpowiedzi.

Wspaniałe sale na wesele w dworkach i pałacach , a wśród nich znajdziemy między innymi:

Zespół Pałacowy Galiny w województwie warmińsko-mazurskim.

Jeśli szukacie wspaniałego obiektu z historią w tle i wspaniałym wystrojem sal to ten obiekt jest właśnie dla was. Dziedziniec Pałacu z trzech stron otoczony jest przepiękną architekturą z czasów renesansu, a z czwartej jest widok na staw i wodospad. Takie otoczenie jest osobliwą oprawą dla podniosłych uroczystości, to także doskonałym miejscem na sesję ślubną. W tym Zespole Pałacowym ślub to czysta przyjemność, a tuż po uroczystości można skorzystać z odpoczynku w jednym z apartamentów.

Lisewski Dwór w województwie pomorskim.

Ten obiekt leży na terenie zespołu dworsko-parkowego, którego historia sięga kilkuset lat! Dzięki bliskości przyrody i przepięknej stylizowanej werandzie wśród kwiatów możemy poczuć, że przenieśliśmy się w czasie. Apartament dla Młodej Pary został dodatkowo zaprojektowany tak, aby jeszcze bardziej wzmocnić przyjemne wspomnienia z organizacji wesela w oraz noclegu. Wykorzystana paleta kolorów i umeblowanie są charakterystyczne dla stylu ludwikowskiego. Właśnie w takim apartamencie Młoda Para dostaje nocleg w prezencie od Lisewskiego Dworu! Z atrakcji dodatkowych, jakie możemy sobie zafundować, to na przykład udział w weselu harfistki. Oryginalnie, i to jeszcze jak!


Hanza Pałac Rulewo w województwie kujawsko-pomorskim.

Marzycie o małym, kameralnym weselu? Ten obiekt będzie dla was idealny. Tu oprócz pięknej sali restauracyjnej doskonałej na wesele będziecie mogli zrobić zdjęcia w zabytkowym parku, a po nocy pełnej szalonej zabawy skorzystać ze strefy relaksu. Fińska sauna, wygodne noclegi i tereny spacerowe – wszystko na najwyższym poziomie. Piękna okolica, doskonała obsługa, która spełni każdą waszą zachciankę. Pałac jest przepiękny i z pewnością zrobi wrażenie na was samych i waszych gościach. Wesele w takim miejscu to udana zabawa!
W tych zabytkowych wnętrzach nie brakuje również współczesnych elementów wyposażenia, jak chociażby sejf na pieniądze zebrane podczas uroczystości, czy Spa dla regeneracji sił po całonocnym biesiadowaniu. To tylko wybrane obiekty tego typu w Polsce, inne zabytkowe miejsca z pięknymi salami weselnymi polecamy sprawdzić w tym miejscu – domy weselne.

Jedno, o czym trzeba pamiętać organizując przyjęcie weselne w tego typu obiektach, to specyficzne wymagania odnośnie dekoracji, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę zabytkowy charakter miejsc. Dlatego trzeba pamiętać o tym, że w takich obiektach nie każdy rodzaj dekoracji będzie możliwy do zrealizowania.

Podziel się z innymi !!!

Wstaw komentarz